Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

06.08.13 15:04

Тренінг «Мистецтво та культура» у Туреччині

 

Центр європейських ініціатив оголошує набір учасників на тренінг «Мистецтво та культура», що відбудеться у місті Муш (Туреччина) з 20 по 26 серпня 2013 року. Муш – це місто, що відоме своєю історичною та культурною спадщиною. Тренінговий курс «Мистецтво та Культура» об’єднає історичні артефакти та культурне різноманіття міста через об’єктив молодих фотографів, які приїдуть з різних країн.

Тренінг спрямований на розвиток навичок та компетенцій учасників з фотомистецтва та сприяння налагодженню міжкультурного діалогу через мистецтво крізь призму багатокультурності міста Муш. Для досягнення поставленої мети учасники візьмуть активну участь у 7-денному тренінгу, що буде складатися як з теоретичних, так і з практичних навчальних сесій (під час екскурсій).

Цілі тренінгу:

  • посилити діалог, розуміння, співчуття та толерантність до різних культурних традицій серед людей різного віросповідання;
  • визначити схожі та відмінні риси між різними культурними традиціями та їх сприйняттям;
  • розвинути навички та компетенції учасників щодо фотомистецтва;
  • забезпечити міжкультурну атмосферу та повагу один до одного;
  • створити мережу для подальших спільних проектів.

У рамках тренінгу будуть використані методи неформальної освіти. Тренери, що є експертами в своїх областях, поділяться знаннями та передовим досвідом, пов'язаним з тематикою.

Участь у тренінгу візьмуть представники 9 країн: Азербайджан, Болгарія, Великобританія, Вірменія, Молдова, Польща, Португалія, Румунія, Україна.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Учасники проекту:

  • молоді фотографи;
  • мають достатній рівень володіння англійської мовою;
  • готові в подальшому використати отриманий досвід як на користь своєї громади, так у міжнародній співпраці;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 20-26 серпня 2013 року.

Місце проведення: Муш, Туреччина.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, реєстраційний внесок – 20 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 8 серпня 2013 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.