Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

06.03.14 16:14

Тренінговий курс на Кіпрі з амбітною назвою «Керуй світом»

 

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує відбір учасників у тренінгу «Керуй світом», що відбудеться 5-11 травня 2014 року у м. Нікосія, Кіпр. Проект направлений на протидію безробіттю серед молоді, сприяння працевлаштуванню та підприємництва, а також розвиток молодіжних ініціатив.

Учасники тренінгу отримають знання про інструменти, які вони зможуть використати для саморозвитку та розвитку навичок підприємництва. Зокрема, молоді люди дізнаються, яким чином вони можуть використовувати наявні у своєму середовищі можливості, увійти на ринок праці, отримати досвід проходження співбесід, створювати конкурентоспроможне резюме, працювати над власною самооцінкою.

Завдання тренінгу:

  • розвинути у молодих людей навички для конкурентоспроможності на ринку праці;
  • сприяти дискусіям та дебатам щодо європейського громадянства;
  • розвинути креативний та підприємницький дух серед молодих людей;
  • сприяти співпраці серед молоді;
  • сприяти розробці інноваційних ідей, обміну успішних практик.

Тренінг буде побудований на методах неформальної освіти, активної участі. Під час тренінгу будуть використовуватись: симуляційні та рольові ігри, міжкультурне навчання, презентації експертів, дискусії та мозкові штурми, «криголами» та завдання на побудову команди.

Дата проведення: 5-11 травня 2014 року.

Місце проведення: м. Нікосія, Кіпр.

Країни-учасниці: Білорусь, Вірменія, Грузія, Італія, Кіпр, Румунія, Україна, Хорватія.

Профайл учасників:

  • молодь у віці 18-30 років;
  • зацікавленість у темах тренінгу;
  • наявність чинного закордонного паспорту;
  • перевага буде надаватись молодим людям, що не мають постійного місця роботи, або працюють у місцевих громадських організаціях;
  • володіння англійською мовою на достатньому рівні.

Робоча мова: англійська.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% вартості проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, реєстраційний внесок – 50 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 12 березня 2014 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу: yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.