Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

12.10.15 13:52

Тренінговий курс "Peace is…" в Іспанії: відгуки учасниці проекту

 

З 28 вересня по 4 жовтня відбувся міжнародний тренінг "Peace is…" за підтримки ERASMUS+ в Іспанії, де представниками від ГО «Центр європейських ініціатив» були Єлфімова Юлія та Горяєва Валерія.

"Peace is…" - це навчальний курс з різних аспектів миру та ненасильства. Учасниками проекту стали громадські активісти з 17 країн Європи, що постраждали від конфліктів. 36 молодих активістів зібралися, щоб вивчити концепцію культури миру та дізнатися методи ненасильницького спілкування.

Під час тренінгу «Peace is…» були проведені сесії, присвячені замороженим конфліктам у Європі, проблемам біженців з Сирії, ненасильницьким підходам у вирішенні конфліктів, мистецтву як механізму подолання конфліктів та об’єднання громад та іншим. Значна частина програми була присвячена цінностям миру, запобіганню насильства, побудові внутрішнього миру та визначення якостей та цінностей миротворців.

Також організаторами була організована екскурсія в Португалію, де у маленькому місті Ponte de Lima учасники проекту мали змогу почерпнути натхнення для свої майбутніх проектів.

По закінченню проекту учасники розробили декілька продуктів, одним з яких є соціальна реклама присвячена Міжнародному дню з прав людини, фото/відео кампанія “Peace is…”, також розроблені соціальні проекти, які подані на грантове фінансування. Одним з продуктів тренінгу став блог, на якому можна дізнатись більше про сам тренінг та його результати.

Даний захід проходив у колівінговому і коворкінговому місці SENDE. Захід був проведений Мережею молодих послів миру/Youth Peace Ambassadors Network.

Youth Peace Ambassadors – це неформальна мережа молодих миротворців, що працють в та з громадами, що постраждали від конфліктів. Місією Мережі є розвиток культури миру шляхом підвищення спроможності молодих людий, просування прав людини, гідності, рівності та поваги до різноманіття шляхом проведення освітніх, адвокаційних та інших ініціатив. Про діяльність та заходи Мережі можна дізнатись на сторінці.