Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

18.07.13 09:45

Тренінговий курс у Вірменії з використання соціальних медіа у роботі молодіжних ГО

 

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у тренінговому курсі «До участі через медіа. Соціальні медіа у роботі молодіжних ГО», що відбудеться з 5 по 12 вересня 2013 року у м. Стєпанован, Вірменія. Участь у проекті візьмуть представники з 7 країн. Запрошуємо кандидатів з України подавати заявки на участь.

Тренінговий курс розроблений для молодіжних організацій, які зацікавлені у використанні ефективних засобів комунікації і, особливо, «нових медіа» для активізації молодих людей з різних країн. Проект залучає молодих лідерів молодіжних організацій та координаторів проектів з ЄС та Східної Європи та Кавказу, які відповідальні чи задіяні в молодіжних проектах громадських організацій.

У рамках тренінгу будуть використані методи неформальної освіти: пленарні сесії, дискусії, майстер класи, “open space”, мозкові штурми, симуляційні ігри та ін. Це дасть можливість молодіжним лідерам обговорити важливість та потенціал соціальних медіа в якості простору для комунікації та мобілізації, а також обмінятись найкращими практиками.

Практичною стороною тренінгу буде створення та просування сторінок у Facebook, Twitter, блогу проекту.

Участь у тренінгу візьмуть представники 7 країн: Грузія, Італія, Польща, Португалія, Росія, Туреччина, Україна.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Учасники проекту:

  • лідери молодіжних організацій, координатори проектів;
  • мають достатній рівень володіння англійської мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 5-12 вересня 2013 року.

Місце проведення: Стєпанован, Вірменія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, витрати, пов’язані з отриманням візи, реєстраційний внесок – 15 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 22 липня 2013 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.