Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

22.10.10 11:45

Відбір учасників новорічного міжнародного молодіжного обміну у Польщі

 

Оголошуємо конкурс на участь у молодіжному міжнародному обміні, що відбудеться 27.12.2010 - 03.01.2011 у Мотич Лєшний, біля Любліну (Польща). Цей захід об’єднує три країни: Польщу, Німеччину та Україну. 7-денний обмін буде обертатися навколо теми новорічної фантазії, тому і називається «У руках Новорічної мрії». Проект реалізується за підтримки програми Німецько-Польсько-Української співпраці.

Учасники поділяться своїми знаннями новорічних традицій та будуть досліджувати відмінності та подібності. Використовуючи метод рольових ігор, вони разом підготують незабутню Новорічну вечірку, апогеєм якої буде LARP, що наявно репрезентує зібрані знання.

Інтеграційні ігри, мовна анімація та міжкультурні ігри допоможуть молоді познайомитися один з одним та почуватися комфортно у міжнародній групі. У програмі обміну також будуть творчі майстерні з виготовлення театральних масок, дискусії та підготовка до фінальної гри. Учасники матимуть змогу прийняти участь 2 екскурсіях, які познайомлять познайомить молодь з архітектурною красою польського міста: вечірня екскурсії по Любліну та екскурсія до історичної перлини Польщі – м. Замощ.

Місце проведення: Мотич Лєшний, невеличке місто біля Любліну, Польща.

Дати проведення: 27.12.2010-03.01.2011.

Вимоги до учасників:

  • 18-25 років;
  • можливість спілкуватись англійською;
  • наявність дійсного закордонного паспорту;
  • активність, ентузіазм та креативність;
  • відкритість до міжкультурного спілкування та співпраці.

Організатори покривають: проживання, харчування, часткова компенсація проїзду (36 PLN).

За рахунок учасників: реєстраційний внесок 50 євро, проїзд (від місця проживання до Любліну і назад), оформлення страховки, витрати пов’язані з оформленням віз.

Партнери з України: СМГО «Центр європейських ініціатив», м. Суми.

Термін подачі анкети на участь у молодіжному обміні: 31 жовтня 2010 року. Ви можете заповнити он-лайн анкету тут.