Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

10.09.15 12:33

Вирішення конфліктів шляхом переговорів можливо

 

Центр європейських ініціатив у партнерстві з німецькою організацією FAIRbund e.v. (www.verein-fairbund.de) зібрала молодь з 8 країн у рамках тренінгу "Вирішення конфліктів шляхом переговорів". Тренінг відбувався з 30 серпня по 5 вересня 2015 у мальовничому с. Славсько Львівської області.

Молодіжні працівники та молодіжні лідери з Вірменії, Грузії, Італії, Португалії, Німеччини, України, Угорщини, Чехії взяли участь у 6 насичених тренінгових днях. У програмі тренінгу були заняття з визначення типів та природи конфліктів, обмін власним досвідом конфліктів, а також конфліктів, що відбувались і відбуваються у Європі, методи аналізу конфліктів, методи ненасильницького спілкування, підходи у вірішенні конфліктів. Крок за кроком учасники отримували навички необхадні для проведення ефективних переговорів для досягнення спілної мети.

Цікаві дискусії, інтерактівні вправи з використанням неформальних методів навчання, багатобарвний міжкультурний досвід учасників, симуляційні ігри та чарівні Карпати - створили незабутню атмосферу тренінгу.