Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

16.11.07 05:29

Волонтери показують світ дітям з притулку

 

Кожної п’ятниці волонтери Сумської Волонтерської Агенції РНГО «Центр Соціального Партнерства» відвідують Сумський обласний притулок для неповнолітніх в рамках проекту «Весела година в притулку», який заснував волонтер зі Швейцарії Лука де Карлі. Він та ще дві дівчини поставили собі за мету організовувати змістовне та розвиваюче, а головне - веселе дозвілля знедолених діток.

На ці зустрічі приходять дітки віком від 8 до 12 років і, якщо під час перших візитів волонтерів вони були замкненими та соромилися іти на контакт, то тепер вони просто з нетерпінням чекають наступної п’ятниці. Весь минулий місяць Лука розробляв цікаві ігри для дітей - як прості зі звичайним м’ячем, так і з використанням відеопроектора чи фотокамери. Проте все це було в стінах притулку, а ось минулого тижня волонтери організували відвідання дев’ятьма вихованцями притулку разом з вихователем та психологом Інтернет-центру у бібліотеці ім. Крупської. Перед ними була поставлена мета ознайомити та навчити дітей пошуку інформації у всесвітній мережі Інтернет.

Волонтери пояснили дітям як працювати в мережі Інтернет, а потім провели своєрідну гру. Кожному було дане завдання знайти відповідь на якесь запитання. Наприклад, «Якої ваги слон?», «Яка довжина тигра?» тощо. По закінченні кожна дитина отримала солодкий приз, але переможець, що впорався першим, отримав ще і записник! Дітям дуже сподобалася зустріч.

Джерело : РНГО «Центр Соціального Партнерства»

Автор : Замора Оксана