Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Волонтерство – шлях до успіху!

10.12.10
Рубрики: Події, Неформальна освіта

Протягом чотирьох днів у Сумах проходив тренінг «Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації». Організатором виступила ГО «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтрики МФ «Відродження».

Творча майстерня «Бідність – це не історія!» в Сумах

19.10.10
Рубрики: Євроклуб, Події, Неформальна освіта

Євроклубівці м. Суми відвідали творчу майстерні «Бідність – це не історія!», що проводилася 16 жовтня 2010 року в Сумському Центрі європейської інформації. Організаторами майстерні стали представники СМГО «Центр європейських ініціатив» та учасники однойменного молодіжного обміну, що проходив у м. Істбурн (Великобританія) у серпні 2010...

Відзначаємо День європейських мов разом!

01.10.10
Рубрики: Євроклуб, Події

30 вересня молодь Сумщини долучилася до святкування Дня європейських мов. Захід був організований волонтерами СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Сумським державним університетом в рамках проекту «Центр європейської інформації».

Запрошуємо сумчан взяти участь у святкуваннях Днів Європи – 2010!

13.05.10
Рубрики: Події

15 травня в місті Суми відбудуться загальнообласні святкування Днів Європи. Запрошуємо сумчан та гостей міста взяти участь у Європейському параді, завітати до наметів Європейського кварталу та відвідати святковий концерт.