Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

У Сумах пройшов Тиждень толерантності

18.11.08
Рубрики: Події, Проекти, Євроклуб

З 6 по 16 листопада у м. Суми проходив Тиждень толерантності у контексті всеукраїнської кампанії «Толерантність, як шлях до Європи». До кампанії долучилося близько 20 навчальних закладів, євроклубів, організацій Сумської області та міста Суми. Регіональним партнером кампанії виступила громадська організація «Центр європейських...

Не будемо байдужими до кожного, хто живе поряд, та навчимося розуміти й миритися із особливостями інших!

11.11.08
Рубрики: Події, Проекти

6 листопада в Україні стартує Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень в рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи».

Представництво Єврокомісії в Україні продовжує підтримувати мережу українських Євроклубів

24.10.08
Рубрики: Євроклуб, Проекти

ВГО «Українська асоціація європейських студій» починає реалізацію нового проекту «Підтримка мережі Євроклубів України» за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні і пропонує вітчизняним Євроклубам взяти участь в заходах, присвячених проголошеному на 2009 рік Європейському році креативності та інновацій.

У вересні стартує загальноукраї нська кампанія «Толерантність як шлях до Європи»

10.09.08
Рубрики: Проекти

Ми живемо у суспільстві динамічних змін. Великі потоки інформації, широкі можливості, а водночас і спокуси та загрози, невміння розв'язувати конфлікти, допомагати іншим, з розумінням ставитись до законних потреб другої особи часто стають на заваді нормального життя людини. Ми насичені інформацією про свої права, свободи, та висловами на кшталт Емерсона: «Моя свобода розмахувати руками завершується там, де починається ніс мого ближнього». Але чи завжди кожен з нас ставиться з розумінням до проблем своїх батьків, буркотіння сусіда, молитовної потреби людей іншого віросповідання, поганого...