Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Волонтерство – шлях до успіху!

10.12.10
Рубрики: Події, Неформальна освіта

Протягом чотирьох днів у Сумах проходив тренінг «Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації». Організатором виступила ГО «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтрики МФ «Відродження».

Творча майстерня «Бідність – це не історія!» в Сумах

19.10.10
Рубрики: Євроклуб, Події, Неформальна освіта

Євроклубівці м. Суми відвідали творчу майстерні «Бідність – це не історія!», що проводилася 16 жовтня 2010 року в Сумському Центрі європейської інформації. Організаторами майстерні стали представники СМГО «Центр європейських ініціатив» та учасники однойменного молодіжного обміну, що проходив у м. Істбурн (Великобританія) у серпні 2010...

Євроклубівці міста Суми взяли участь у новій серії рольових ігор «Формування майбутнього Європи»

04.12.08
Рубрики: Центр Європейської Інформації, Євроклуб, Неформальна освіта

З 25 по 27 листопада у школах №21, №22 та №24 міста Cуми були проведені рольові ігри «Формування майбутнього Європи», під час яких учням пропонувалося відчути себе у ролях високопосадовців, в чиїх руках знаходяться важелі управління європейськими державами.

Учасники міжнародного молодіжного обміну у Німеччині у лютому 2009 року

17.11.08
Рубрики: Оголошення, Неформальна освіта

Шукаємо учасників міжнародного молодіжного обміну, який відбудеться в лютому 2009 року біля м. Хіршлух, Німеччина. Протягом 10 днів 40 молодих людей із чотирьох європейських країн — Німеччини, України, Польщі та Росії — будуть працювати над темою «Схід/Захід — від конфлікту до взаємоповаги» в рамках проекту, підтриманого програмою ЄС «Молодь в...

Семінар-тренінг Camp EXCITE для вчителів англійської мови 7-9 листопада 2008 року

23.10.08
Рубрики: Camp Excite, Неформальна освіта

Camp EXCITE для вчителів відбудеться вперше завдяки багаточисельним проханням викладачів англійської мови, які б хотіли попрацювати із волонтерами Корпусу Миру США, навчитися новим методикам і технікам та підвищити свою професійну кваліфікацію.