Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Чеський експерт з питань євроінтеграції відвідав Суми

04.12.08
Рубрики: Новини євроінтеграції

24-29 листопада на запрошення ГО «Центр європейських ініціатив» в рамках українсько-чеської програми експертної підтримки проєвропейських організацій України у сфері європейської інтеграції місто Суми відвідав експерт із Чеської Республіки пан Томаш Вайс.

Дні Європи на Сумщині

01.06.07
Рубрики: Новини євроінтеграції

26 травня цього року вперше в Сумах офіційно відзначалися Дні Європи. Згідно з програмою свята, на Театральній площі відбулись виставки творчих робіт художніх колективів, працювали інформаційні пункти громадських організацій, підприємств громадського харчування і підприємств торгових марок країн ЄС. Серед молодших школярів проводився конкурс малюнку на асфальті. В альтанці розташувався оркестр, який супроводжував «європейське містечко» виконанням відомих музичних творів європейських композиторів.

О 12:00 на сцені, розташованій перед театром ім. Щепкіна, розпочався концерт. Його відкрили...

Зустріч Євроклубу. Дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ»

13.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції, Євроклуб

Вчора, 11.04.2007 відбулась зустріч членів Євроклубу. Цього разу до нас завітало четверо новеньких, двоє дівчат з Німеччини. Темою зустрічі були дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ».

Перед безпосередньо дебатами була проведена інформаційна частина по історії виникнення і розвитку одностатевих стосунків, сучасна ситуація по відношенню до одностатевих союзів в різних країнах світу. Всі ці факти підготувала і озвучила Оксана Балашова. Наступним етапом було розділення учасників на дві команди, які відстоювали протилежні думки: ЗА і ПРОТИ.

За декілька хвилин команди мали сформувати...

Нове надходження до бібліотеки Центру Європейської Інформації

11.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції

Центр Європейської Інформації отримав чергове поповнення до своєї бібліотеки — посібник «Управління неприбутковою організацією».

У посібнику розглянуто систему управління неприбутковою організацією. Викладено сучасні погляди на місце стратегічного управління у діяльності організацій громадянського суспільства. Наведено інструменти поширення можливостей громадських організацій у розвитку стратегічного планування, встановленні цілей, управлінні результативністю, персоналом, формування гнучких управлінських структур. Подано механізм посилення потенціалу організації через забезпечення ефективної...

Відвідайте фотовиставку «Молодь і європейська інтеграція України»

11.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції

Сумський Центр Європейської Інформації запрошує відвідати фотовиставку «Молодь і європейська інтеграція України», приурочену п'ятдесятиріччю Європейського Союзу, яка буде проходити в приміщенні Центру (вул. Героїв Сталінграду, 10, бібліотека ім. Н.К. Крупської, 3-й поверх) з 11 квітня 2007 року.

Головні пріоритети євроінтеграційних процесів України у розрізі Плану Дій Україна-ЄС в сфері прав людини

26.01.06
Рубрики: Новини євроінтеграції

За сприянням облдержадміністрації спільно з громадськими організаціями (Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр досліджень регіональної політики) 26 січня був організований та проведений тренінг для державних службовців районних державних адміністрацій та міськвиконкомів Сумської області на тему «Головні пріоритети євроінтеграційних процесів України у розрізі Плану Дій Україна-ЄС в сфері прав людини».

В ході тренінгу були роз’яснені основні засади і пріоритети державної політики у сфері європейської інтеграції, ознайомлено з провідними європейськими стандартами у галузі свободи...

Про стратегічне партнерство України і країн Європейського Союзу (на прикладі Сумщини)

20.11.02
Рубрики: Новини євроінтеграції

Подальша глобалізація економіки, інтеграційні процеси, які відбуваються в Європі і в світі, злиття великих транснаціональних корпорацій у велетенські — об’єктивна реальність, характерна особливість сучасного світового соціально-економічного та політичного розвитку. На європейському континенті таким інтеграційним угрупуванням стає Європейський Союз...

Сумський регіон освоює шлях, що веде до європейської інтеграції

12.07.02
Рубрики: Новини євроінтеграції

Прискорення соціально-економічного розвитку неможливе без врахування такого важливого чинника, як налагодження тісного зовнішньоекономічного співробітництва. Потужний виробничий потенціал залишатиметься не повністю витребуваним, працюватиме впівсили, якщо не розширювати вступ на ринки як близького, так і далекого зарубіжжя. З давніх-давен торгівля вважалася барометром процвітання виробника і держави, стимулом для підприємництва, фундаментом благополуччя....