Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

У Сумах пройшов Тиждень толерантності

18.11.08
Рубрики: Події, Проекти, Євроклуб

З 6 по 16 листопада у м. Суми проходив Тиждень толерантності у контексті всеукраїнської кампанії «Толерантність, як шлях до Європи». До кампанії долучилося близько 20 навчальних закладів, євроклубів, організацій Сумської області та міста Суми. Регіональним партнером кампанії виступила громадська організація «Центр європейських...

Шановні сумчани! Запрошуємо приєднатися до акції «Засвіти свічку толерантності»!

13.11.08
Рубрики: Події

Акція відбудеться 15 листопада у м.Суми. Збір учасників — о 14:45 на площі Незалежності. Учасники утворять дві шеренги вздовж вулиці Соборної та о 15:00 запалять свічки.

Засвіти ліхтарик толерантності у своєму місті на знак поваги до тих, хто відрізняється від тебе, на знак єднання з Європою!

Учасники акції отримають сувеніри від кампанії «Толерантність як шлях до Європи». Учасникам необхідно мати свічки.

Акція відбувається в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи». Більш детальна інформація про кампанію на сайті...

Не будемо байдужими до кожного, хто живе поряд, та навчимося розуміти й миритися із особливостями інших!

11.11.08
Рубрики: Події, Проекти

6 листопада в Україні стартує Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень в рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи».

В Києві пройде другий Конгрес Асоціації європейських студій

28.10.08
Рубрики: Події

Українська асоціація європейських студій, що об'єднує викладачів та дослідників європейської інтеграції, 30-31 жовтня в м. Києві проводить свій ІІ Конгрес. Захід, присвячений сучасному стану розвитку євростудій в Україні, проходитиме в приміщенні Британської Ради України, за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду...

Суми відсвяткували Дні Європи-2008

20.05.08
Рубрики: Центр Європейської Інформації, Євроклуб, Події

17 травня на Театральній площі міста Суми розгорнувся «Європейський квартал» на честь святкування Днів Європи в Україні. Захід був ініційований Сумським Центром Європейської Інформації спільно з Сумською обласною державною адміністрацією.