Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

«Більше мозаїки»: шануймо різноманіття!

15.08.16

З 30 липня по 7 серпня в маленькому марокканському містечку відбувся міжнародний молодіжний обмін "More mosaic". Проект був реалізований "Active Ukrainians in Europe" (Стокгольм, Щвеція) у співпраці з "Framtidståget" (Стокгольм, Швеція) та "Train of Future" (Лараш, Марокко) за фінансової підтримки шведського національного агентства (Erasmus +). Країни-партнери: Вірменія, Грузія, Марокко, Швеція та...

Школа англійської мови "SMART" на весняних канікулах

23.02.16

СМГО «Центр європейських ініціатив» запрошує до школи англійської мови “SMART”, яка відбудеться 20-23 березня 2016 року на базі СП «Ровесник», м. Суми. Основна увага в програмі приділяється поліпшенню знань англійської мови за допомогою інтенсивного курсу занять та цікавих заходів. Акцент зроблений на розмовну англійську та вміння її використовувати в...

Пізнавай країни смачно

20.02.16

Любите попоїсти? Цікавитесь культурою різних країн? Мабуть, багато хто з нас відповість на ці питання «ТАК». І саме тому, що жителі Сум шукають можливості розширення кругозору та просто цікавого проведення свого вільного часу в цьому місті відбуваються регулярні майстер-класи "Cultural Cuisine" від СМГО «Центр європейських ініціатив»....

Проект МАМ MEDIA «Справа 2.0» стартував

16.02.16

Шостий рік проект МАМ MEDIA збирає разом молодих журналістів шкільних газет. Цього року першими проект розпочали збірна команда Центру європейських ініціатив та редакція з Охтирської гімназії.

Конкурси від Представництва ЄС: реєструйся і вигравай!

09.02.16

В лютому 2016 року Представництво Європейського Союзу в Україні запускає ряд конкурсів Всеукраїнського проекту «ЄС: вибір української молоді». Це 5 конкурсів, 9 номінацій та сотні призів та сувенірів. Цього року масштаб конкурсів буде надзвичайним!

Як я був волонтером в Іспанії

09.02.16

Наш волонтер Тимофій Федорець щойно закінчив проект у рамках Європейської волонтерської служби у м. Малага, Іспанія, і ділиться своїми враженнями.

Ви можете все після non-formal education у Вірменії

25.01.16

Сучасна молодь шукає перспективи для свого розвитку і програма Європейського Союзу «Ерасмус +» допомагає їй у цьому. Так, наприклад, четверо українців з Сум та Київу Сергій Богма, Галина Василевська, Анна Грицина та Ангеліна Данько 8-15 листопада відвідали міжнародний тренінг у Вірменії «URA − You are Able 3» за підтримки офіційного партнеру проекту в Україні СМГО «Центр європейських ініціатив». Тренінг був присвячений темі волонтерства як навчального механізму для підвищення працеспроможності серед молоді. Також учасниками цього тренінгу були ініціативні групи з Німеччини, Італії, Іспанії,...

Новорічний SMART-2015

09.01.16

З 25 по 27 грудня поблизу м. Суми в санаторії «Ровесник» школярі з міста та області знову поринули у неймовірно яскраву казку – SMART New Year. Майстер-класи, зайняття англійською мовою та дослідження різдвяних традицій разом з іноземними волонтерами занурили всіх учасників у атмосферу свята.

Новорічний експрес Санти

08.01.16

23 грудня у Сумській науковій бібліотеці стартував Новорічний експрес Санти, що разом зі своїми пасажирами відвідав найцікавіші творчі майстерні, хенд-мейд майстер-класи та презентації європейських країн.

Тренінговий курс "Coaching and Consulting" в Польщі: відгуки учасників проекту

05.01.16

З 16 по 23 листопада в Насутові (коло Любліна, Польща) відбувся тренінг "Coaching and Consulting" який мав на меті розвиток у активної молоді лідерських та коунчигових навиків, як невідмінної складової у їх особистому зростанні та розвитку, де представниками від ГО «Центр європейських ініціатив» були Андрій Залізняк та Євгенія Ігнатенко.

Відображено 11 з 20 (всього: 493)

< попередні

1

2

3

4

5

6

7

наступні >