Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

МАМ МЕДІА: навчальний журналістський проект для школярів

23.12.15

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує набір учасників до проекту МАМ МЕДІА, що вже п’ять років проводиться в Україні Фундацією "Nove Media" (Польща). В 2014/2015 навчальному році шість команд з Сум вже брали участь в цьому проекті, тож і цього року Сумська область виборола право продовжити проект.

Симуляційна гра «Волонтери Марсвілю» в Сумах

11.12.15

Центр європейських ініціатив виступив організатором стимуляційної гри для волонтерів, які працюють з викликами, спричиненими військовими діями на Сході України. Цей захід є частиною міжнародного проекту "Conflict Consultant for IDP", метою якого є підготовка тренерів з методики стимуляційної гри в країнах, які долають наслідки військових конфліктів та опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб (Грузія, Арменія, Азербайджан,...

Крок до діалогу в полікультурному світі

28.11.15

Нещодавно, 7 - 14 листопада, у в мальовничому місті Таллін (Естонія) в рамках програми Європейського Союзу "Erasmus+" відбувся тренінговий курс "STEP IN: Step into the Dialogue", котрий об’єднав молодіжних лідерів та представників молодіжних організацій з 11 країн (України, Іспанії, Норвегії, Польщі, Грузії, Чеської Республіки, Німеччини, Угорщини, Вірменії, Республіки Білорусь та Естонії). Організацією-партнером з України виступила СМГО «Центр європейських...

Конфлікти очима молоді через мистецтво фотографії

26.11.15

25 листопада у Науковій бібліотеці Української академії банківської справи відбулося відкриття фотовиставки у рамках міжнародного проекту "Eyes of cultures". Відвідувачам було представлено 35 світлин зроблених молодими фотографами із України, Росії, Грузії, Туреччини, Вірменії, Азербайджану.

Оголошується набір учасників для симуляційної гри «Волонтери Марсвілю: бути чи не бути ...»

25.11.15

Ми запрошуємо жителів Сум та Сумської області взяти участь в спеціально створеній грі для волонтерів, що працюють з вимушено переміщеними особами та жертвами бойових дій.

Запрошуємо Вас та членів євроклубів на міжнародну фотовиставку!

20.11.15

25 листопада 2015 року о 16:00 відбудеться відкриття міжнародної фотовиставки у рамках міжнародного проекту "Eyes of Cultures". Відвідувачам буде запропоновано 30 світлин, зроблених фотографами із України, Грузії, Вірменії, Туреччини, Росії та Азербайджану у регіонах, що постраждали від конфліктів.

Новорічний табір SMART для школярів: реєстрацію учасників розпочато

03.11.15

Запрошуємо шкільну молодь відсвяткувати Новий Рік разом! SMART - це, як завжди, нові та страрі друзі, море позитивних емоцій та вражень, розширення кругозору та можливість підвищити власний рівень знання англійської мови. SMART New Year відбудеться 25-27 грудня поблизу м. Суми.

Міжнародний тренінг «Практичне вирішення конфліктів»

02.11.15

15-23 жовтня 2015 року у м. Суми відбувся міжнародний тренінг «Практичне вирішення конфліктів», присвячений мирним шляхам вирішення конфліктів. Учасниками тренінгу стали молодіжні лідери та активісти зі Швеції, Данії, Грузії, Молдови, Білорусі, Чехії, Іспанії та України.

Відпочивали, навчались, дружили – завершення проекту «Чужих дітей не буває-2015»

27.10.15

З 2 по 22 вересня в ДЗСТ «Ровесник» проходила додаткова табірна зміна для дітей з сімей військовослужбовці та дітей з зони бойових дій за проектом «Чужих дітей не буває».

Фотовиставка «Останнього разу я був щасливий…»

22.10.15

21 жовтня 2015 року була проведена фотовиставка у рамках ініціативи «Останнього разу я був щасливий…». Виставка організована СМГО «Центр єврпоейських ініціатив» за підтримки Наукової бібліотеки УАБС.

Відображено 21 з 30 (всього: 493)

< попередні

1

2

3

4

5

6

7

наступні >