Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Тренінговий курс "Peace is…" в Іспанії: відгуки учасниці проекту

12.10.15

З 28 вересня по 4 жовтня відбувся міжнародний тренінг "Peace is…" за підтримки ERASMUS+ в Іспанії, де представниками від ГО «Центр європейських ініціатив» були Єлфімова Юлія та Горяєва Валерія.

Тренінг в Вірменії “URA-You are Able 3”

08.10.15

Терміново шукаємо молодіжних працівників та молодіжних лідерів для міжнародного тренігу, що відбудеться у м. Торосгюх, Віменія, 8-15 листопада 2015 року.

Проект "Eco-building, a better world": враження учасниці проекту

30.09.15

З 1 по 9 вересня 2015 року в мальовничому місті Трамонті (Італія), що знаходиться на Амалфійському узбережжі, пройшов черговий тренінговий курс з екологічного будівництва на тему "Eco-building, a better world", що реалізувався в рамках програми Європейського Союзу "Erasmus+" та об’єднав 32 молодіжних лідерів та молодіжних працівників з 16 країн.

Благодійний проект по збору крові «Допомогти може кожен»

30.09.15

Сумська МГО Фундація регіональних ініціатив запрошує сумчан взяти участь у Всеукраїнському благодійному проекті ВМГО ФРІ по збору крові «Допомогти може кожен», який проходитиме з 5 по 9 жовтня 2015 року.

Проект “EcoTeens” за підтримки Центру ARMG та Центру європейських ініціатив продовжує свою роботу

15.09.15

Проект “EcoTeens”, що проходив з 2 по 6 вересня 2015 року на базі ДВНЗ «УАБС НБУ» за підтримки Центру ARMG та Центру європейських ініціатив, продовжує свою роботу в дитячому таборі «Ровесник».

SumyEnergyFest: перший фестиваль про розвиток міста

14.09.15

Жителі Сум дуже зацікавлені, щоб місто розвивалось! Ми довели це під час фестивалю SumyEnergyFest, що відбувся 6 вересня у парку ім. Кожедуба. Організаторами фестивалю стали СМГО «Центр європейських ініціатив» разом з Сумським міським центром дозвілля молоді та відділом культури Сумської міської ради.

Тренінговий курс “STEP IN” в Таллінні: вирішення конфліктів через діалог

11.09.15

СМГО «Центр європейських ініціатив» запрошує представників громадських організацій та ініціативних груп, що працюють з молоддю, взяти участь у тренінговому курсі “STEP IN: Step into the Dialogue”. В рамках проекту представники 11 країн Європи та Кавказу протягом 8 днів вивчатимуть методи міжкультурної комунікації, що сприяють запобіганню конфліктам. Захід відбудеться у Таллінні з 7 по 14 листопада 2015...

Вирішення конфліктів шляхом переговорів можливо

10.09.15

Центр європейських ініціатив у партнерстві з німецькою організацією FAIRbund e.v. (www.verein-fairbund.de) зібрала молодь з 8 країн у рамках тренінгу "Вирішення конфліктів шляхом переговорів". Тренінг відбувався з 30 серпня по 5 вересня 2015 у мальовничому с. Славсько Львівської області.

Молодіжний обмін між містами-партнерами “One Country, One World”: відгуки учасників

03.09.15

З 8 по 22 серпня 2015 року група молодих, завзятих та ініціативних українців прийняла участь у молодіжному обміні міст – партнерів “One Country, One World”, який відбувся у Eurocamp Helenesee у місті Франкфурт на Одрі, Німеччина. Табір було організовано громадською організацією міста Франкфурт pewobe g GmbH. Партнери з України - СМГО «Центр європейських...

Осінні канікули зі SMART у Львові: навчальна поїздка для школярів

02.09.15

Якщо ти хочеш корисно та весело провести осінні канікули, відвідати одне з найкрасивіших міст України – Львів, провести незабутній день у Києві, поспілкуватися з ровесниками та знайти нових друзів - бери участь у навчальній поїздці до Львова в рамках молодіжного проекту SMART. Гостинна культурна столиця України чекає на тебе!

Відображено 31 з 40 (всього: 493)

< попередні

1

2

3

4

5

6

7

наступні >