Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Тренінговий курс «TRANSFORMERS» в Грузії: відгуки учасників проекту

27.08.15

З 4 по 11 серпня в мальовничому містечку Бакуріані (Грузія) відбувся тренінговий курс за участю 30 молодіжних та соціальних працівників, що опікуються мігрантами та вимушено переміщеними особами.

Оздоровленню дітей бійців АТО – бути!

27.08.15

«Центр європейських ініціатив» за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації продовжує ініціативу проведення оздоровчих таборів для діток, батьки яких захищають Україну.

Молодіжні лідери з європейських країн завітали до Сум заради вирішення конфліктів

26.08.15

З 15 по 22 серпня європейська молодь взяла участь у міжнародному проекті «Вирішення конфліктів заради миру». Проект спрямований на сприяння мирному врегулюванню конфліктів через залучення до міжнародного діалогу та об'єднання молодіжних лідерів з 8 різних країн і культур.

Море знань, океан емоцій, сонячні посмішки – табір SMART в Коблево

26.08.15

З 7 по 18 липня під девізом «Лідерство та креативність» пройшов черговий міжнародний молодіжний англомовний табір SMART в Коблево-2015. Школярі з трьох областей України мали змогу не лише провести час на морському узбережжі, а й покращити свої знання.

Курси польської мови в Сумах

14.08.15

Центр європейських ініціатив оголошує про новий набір груп з вивчення польської мови у 2015/2016 навчальному році. Заняття з професійним викладачем будуть проходити 1 раз на тиждень по суботах, починаючи з жовтня.

Тренінг для молоді із ситуативного лідерства та командної роботи

13.08.15

31 липня в мальовничій місцевості неподалік міста, відбувся тренінг з командної роботи та ситуативного лідерства в якому взяли участь 40 активних студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Сумської області. Вік учасників сягав від 15 до 19 років.

«Жива бібліотека» про волонтерство для маленьких «читачів»

10.08.15

31 липня волонтери з Центру європейських ініціатив відвідали разом з «живою бібліотекою» дітей, що знаходяться на відпочинку та оздоровленні в таборі Ровесник. Читачі мали змогу здійснити невеличку навколосвітню подорож, дізнались більше про європейську культуру, відкрили для себе таке поняття, як європейська волонтерська...

«Академія громадянина» в Польщі: відгуки учасників проекту

03.08.15

З 19 по 27 липня поблизу м. Люблін (Польща) відбулась «Академія громадянина» для 20 молодіжних активістів з міста Суми та Сумської області. Організаторами заходу виступили СМГО «Центр європейських ініціатив» та Фундація «SEMPRE A FRENTE».

Говорити про насильство важко

30.07.15

Проект нашої колеги розпочався у Міжнародний день боротьби проти насилля над жінками 25 листопада. Ця людина, для якої російська мова не є рідною, вирішила поділитись своїм баченням та досвідом щодо проблеми, яку у нашому суспільстві прйнято замовчувати. «Якщо це допоможе хоч одній людині, я буду рада», - каже вона. «Щоб почати вирішувати цю проблему, потрібно не...

Людина починає розуміти оточуюче середовище лише тоді, коли залишається з ним віч-на-віч…

29.07.15

27 червня по 4 липня 2015 року активні волонтери СМГО «Центр Європейських Ініціатив» стали учасниками міжнародного молодіжного обміну «Youth in Europe – Action for Sustainable Development», який об’єднав представників з чотирьох країн: Німеччини, Польщі, Білорусі та України у Eurocamp (Helenesee, Німеччина). Проект було організовано громадською організацією SODI! Solidaritaetsdienst-international e.V., за підтримки громадської організації pewobe...

Відображено 41 з 50 (всього: 493)

< попередні

1

2

3

4

5

6

7

наступні >