Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Конкурс знавців Європи-2010

Сумська громадська організація «Центр європейських ініціатив» в рамках проекту «Центр європейської інформації в місті Суми» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» з нагоди святкування Дня Європи-2010 оголошує про початок Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Мета конкурсу: привернути увагу молоді до вивчення питань європейської інтеграції, ЄС та культури європейських країн.

Учасники конкурсу: учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Участь в конкурсі є індивідуальною.

Умови проведення конкурсу:

Конкурс знавців Європи проводиться у два етапи.

І етап:

Перший етап Конкурсу складатиметься з письмових завдань, які з 5 березня 2010 року можна буде завантажити на веб-сайті www.eu.sumy.ua у розділі «Центр європейської інформації». Виконані завдання разом із реєстраційною анкетою надсилаються у період 5 по 15 березня 2010 року на електронну адресу info@eu.sumy.ua або в паперовому варіанті за адресою Центру європейської інформації. Результати першого етапу будуть виставлені на веб-сайті 29 березня 2010 року.

ІІ етап:

30 переможців першого етапу будуть запрошені для участі у другому етапі Конкурсу. Другий етап Конкурсу відбудеться в другій половині квітня в одному із навчальних закладів міста Суми. Інформацію про завдання другого етапу Конкурсу учасники отримають за два тижні до дати його проведення.

Відзначення переможців Конкурсу:

Всі учасники конкурсу отримають сертифікат про участь. Всі учасники другого етапу Конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами оргкомітету конкурсу та сувенірами. Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами.

За додатковою інформацію, будь ласка звертайтесь: Центр європейської інформації, вул. Героїв Сталінграда, 10, 40030, Суми, Україна (Сумська обласна бібліотека ім. Н.К. Крупської, 3-й поверх), тел.: (0542) 79-86-68, e-mail: info@eu.sumy.ua