Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Конкурс знавців Європи-2013

Сумська громадська організація «Центр європейських ініціатив» в рамках проекту «Центр європейської інформації в місті Суми» з нагоди святкування Дня Європи-2013 оголошує про початок Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області.

 

Мета конкурсу: привернути увагу молоді до вивчення питань європейської інтеграції, ЄС та культури європейських країн.

Учасники конкурсу: учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Участь в конкурсі є індивідуальною.

Умови проведення конкурсу

Конкурс знавців Європи проводиться у два етапи.

І етап:

Перший етап Конкурсу складатиметься з письмових завдань, які з 1 квітня 2013 року можна завантажити тут. Виконані завдання разом із реєстраційною анкетою надсилаються у період з 15 по 25 квітня 2013 року на електронну адресу info@eu.sumy.ua або в паперовому варіанті за адресою: Центр європейських ініціатив, вул. Набережна р. Стрілки, 22 (4-й поверх), 40009, Суми, Україна. Результати першого етапу будуть виставлені на веб-сайті www.eu.sumy.ua до 1 травня 2013 року.

ІІ етап:

Переможці першого етапу будуть запрошені для участі у другому етапі Конкурсу. Другий етап Конкурсу відбудеться в другій половині травня в одному із навчальних закладів міста Суми. Інформацію про завдання другого етапу Конкурсу учасники отримають за два тижні до дати його проведення.

Відзначення переможців Конкурсу:

Всі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь. Всі учасники другого етапу Конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами оргкомітету конкурсу та сувенірами. Переможці конкурсу будуть нагороджені призами.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь: info@eu.sumy.ua або за телефоном (0542) 79 86 68.