Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Євроклуб «Єврошанс» Лебединської ЗОШ №6

Девіз: Кожен новий день – новий шанс змінити світ!

Діє на базі: Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6.

Дата створення клубу: 18 січня 2013.

Кількість членів євроклубу: 30.

Вік членів євроклубу: 14–15 років.

Президенти євроклубу: Солонець Ірина Сергіївна та Філоненко Єлизавета Олександрівна.

Координатор євроклубу: Яненко Ірина Михайлівна.

Мета, інтереси, види діяльності

Мета: поглибити знання про країни Європи, інформувати учнівську молодь про роботу Євросоюзу, формувати толерантну свідомість в учнів, подолати стереотипів, сформувати в кожному учню громадянську свідомість та європейську гідність.

Інтереси: співпраця з Європейськими ровесниками, встановлення зв'язків з містами-партнерами та іншими країнами.

Види діяльності: участь у благодійних акціях, створення проектів,презентацій, інформування учнівської молоді про історію утворення Євросоюзу та про країни-засновники, проведення соціологічних опитувань, засідання круглих столів, участь у конкурсах «Грінвіч», «Пазл», підготовка тижнів англійської мови та виступів серед учнів школи.

Реалізовані проекти

Першою подією стало проведення театралізованого дійства «The best presenter ever». Наступним кроком стало засідання всіх учасників Євроклубу та презентація проектних робіт про країни – засновники ЄС. Кожного місяця ми проводили вечори для старшокласників; кожного разу в традиціях іншої країни. Активними членами нашого Євроклубу були проведені майстер – класи з національних танців країн Європи.

Шукаємо партнерів

Ми маємо власні ідеї, щодо створення толерантного простору серед громадськості. Адже девізом Євросоюзу є «єдність у різноманітті». Шукаємо енергійних, впевнених у собі та у своїх ідеях партнерів. Будемо раді співпраці з євроклубами не тільки нашої області, а й країни, та з закордонними партнерами.

Контакти

  • Адреса: вул. Першогвардійська, 51, м. Лебедин, 42200;
  • E-mail: ms.solonets@mail.ru.