Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Євроклуб Сумського державного університету

Діє на базі: Сумського державного університету.

Дата створення клубу: лютий 2007 року.

Кількість членів Євроклубу: 5.

Вік членів Євроклубу: 18-20 років.

Президент Євроклубу: Іллєнко Дарина.

Координатор Євроклубу: Костенко Андріана.

Мета, інтереси, види діяльності

Метою є інформування студентської молоді щодо  євроінтеграційних процесів в Україні. Тому основними видами нашої діяльності є: організація та проведення соціологічних опитувань, соціологічних опитувань, дебатів з питань європейської інтеграції, проведення екскурсій та прийняття активної участі в  різноманітних заходах.

Реалізовані проекти

  • 3.02.2007р. в приміщенні Сумського державного університету відбулась рольова гра для студентів та старшокласників "Європейський вибір України". Тренер рольової гри Сергій Штукарін, тренер рольових ігор у Східній Україні, голова Правління Донецької обласної молодіжної організації "Євроклуб", магістр європейських студій. Більше сорока учасників, прослухавши лекцію про історію створення та роботу головних інституцій Європейського Союзу та прийнявши активну участь у пошуку відповідей на поставлені питання, були розподілені на групи: представники країн які прагнуть вступити до ЄС (Македонія, Туреччина, Україна, Хорватія); Європейська Комісія; Рада Європейського Союзу; Європейський Парламент; представники засобів масової інформації.

  • Участь у заходах присвячених святкуванню “Днів Європи”. 5.05.2008 р. Було організоване Європейське містечко, в якому були представлені країни-члени ЄС. Зокрема, Євроклуб СумДУ представляв Італію. При підготовці до заходу студенти з цікавістю вивчали історію та культуру цієї держави. Крім того, активісти євроклубу взяли участь у фут-квесті, де показали свої знання про Європейський Союз.

  • Організація та проведення студентської конференції “Європейські перспективи України”.  Студенти підгоитували наукові доповіді з актуальних питань європейської інтеграції.

Шукаємо партнерів

  • Хотіли б знайти партнерів для реалізації спільного проекту щодо вивчення міграційних процесів із Сумської області до країн Європейського Союзу.
  • Хотіли б знайти партнерів, які могли б допомогти в організації стажування студентів у країна ЄС.
  • Хотіли б знайти партнерів для організації турніру дебатів з питань європейської інтеграції у Сумській області.

Крім того, ми готові до будь-якої співпраці.

Можемо спілкуватись: російською, українською, англійською, німецькою, польською.

Контакти