Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Девіз: «Світ належить тим, хто вміє хотіти»

Веб-сторінка: http://europeanclubvinok.blogspot.com

E-mail: euroclubvinok@mail.ru

Діє на базі: спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів ім. П.І.Калнишевського

Координатор: Гедз Леся Миколаївна, Набойченко Зоя Павлівна

Президент Євроклубу: Ковтун Валерія Валеріївна

Дата створення Євроклубу - 28 січня 2011

Кількість членів Євроклубу - 32

Середеній вік членів Євроклубу - 14

Мета створення євроклубу - підтримка прагнення молодих громадян України до європейської інтеграції та співробітництва, створення європейської свідомості серед молоді.

Завдання клубу полягають у:

  • поширенні інформації про Европу, европейські країни та Евросоюз;
  • розповсюдженні нових форм позашкільної діяльності молоді в сучасних умовах розвитку України;
  • налагодженні співробітництва з іншими еропейськими клубами України та за її межами;
  • знайомстві з Европою через пізнання рідного краю. Наш Євроклуб має координаторів, Раду Євроклубу та секції Євроклубу.

З грудня 2011 року в нашій школі працює представник Корпусу Миру, Кетерін Аксельсен.

Реалізовані проекти

При підтримці євроклубу учні нашої школи беруть участь у всеукраїнському конурсі «Грінвіч», спічів англійською мовою, у співочих конкурсах та конкурсах декламаторів англійською мовою.

Щорічно члени клубу беруть участь у проекті «Флекс». В результаті у 2010 році учениця 10 класу поїхала за програмою обміну студентів на навчання у місто Фоленвотерс, штат Західна Вірджинія, США. Зараз вона навчається у Хедгесвільській вищій школі і підтримує тісні зв’язки з членами нашого євроклубу.

Завдяки плідній роботі євроклубу в школі постійно проходять цікаві заходи іноземними мовами для учнів школи. Вихованці молодшої ланки з ініціативи євроклубу брали участь у конкурсі, організованим журналом «Пізнайко» «Люби і знай свій рідний край». Всі члени євроклубу твердо переконані, що саме із усвідомлення своєї власної самобутності починається пізнання й інтеграція з іншими націями.

Крім того, членами євроклубу постійно організовуються позакласні заходи для сприяння усвідомленню учнів себе не тільки громадянином України, а й рівноправним членом європейського суспільства та світової спільноти.

Члени клубу брали активну участь у підготовці та роботі сесії представників Євросоюзу при міській адміністрації по програмі «Тасіс». Ми підготували виставку учнівських робіт та розповіли про українське прикладне мистецтво: вишиванки, ляльки-мотанки, рушники, дерев’яні іграшки та предмети побуту.

Члени нашого євроклубу брали участь у роботі молодіжного табору «Смарт», який працював у Польщі.