Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Міжнародний тренінг «Вирішення конфліктів шляхом побудови міжкультурного діалогу»

17.05.10

Запрошуємо молодіжних лідерів та представників ГО взяти участь у міжнародному тренінгу «Вирішення конфліктів шляхом побудови міжкультурного діалогу», який відбудеться 8-15 червня 2010 року у м. Суми, Україна. Проект реалізується за підтримки Європейського Молодіжного Фонду Ради Європи та програми «Молодь у дії» Європейського Союзу....

Табір креативності в Німеччині: запрошуємо подавати заявки

14.05.10

Запрошуємо активну та креатину молодь взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у молодіжному центрі Хіршлюх, м. Шторков (Німеччина) 8-18 липня 2010 року. До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені сім творчих майстерень, в яких вони зможуть розкрити свої таланти.

Запрошуємо сумчан взяти участь у святкуваннях Днів Європи – 2010!

13.05.10
Рубрики: Події

15 травня в місті Суми відбудуться загальнообласні святкування Днів Європи. Запрошуємо сумчан та гостей міста взяти участь у Європейському параді, завітати до наметів Європейського кварталу та відвідати святковий концерт.