Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Враження від тренінгу євроклубів у Сумах

30.10.11

21 жовтня 2011 в м. Суми відбувся семінар-тренінг "Слобожанщина у форматі ХХІ століття". Євроклуби "EuroMix" та "МІСТ" із Харкова дуже вдячні сумським Євроклубам за запрошення та чудове проведення семінару-тренінгу.

Молодь із Європи виступила проти зміни клімату

28.10.11

Більше десяти днів активна молодь із Грузії, Німеччини, Польщі та України виступили проти зміни клімату під час молодіжного обміну в Грузії. Міжнародний молодіжний обмін «Молодь проти зміни клімату» реалізовувався за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії». Партнери з України – СМГО «Центр європейських ініціатив»....

Міжкультурне запобігання дискримінації та конфліктам

18.10.11

Протягом 9-15 жовтня у місті Суми проходив тренінг «Міжкультурна фасилітація для подолання дискримінації» за участю молодіжних лідерів із прикордонних держав України – Польщі, Молдови, Румунії, Росії та Білорусії. Проект реалізовувався ГО «Центр європейських ініціатив»(м. Суми, України) у співпраці з Фундацією «Щасливе дитинство» (м. Люблін, Польща) за фінансової підтримки Європейського Молодіжного Фонду Ради Європи....

Час братися за олівець! Конкурс карикатури «Ґендерний стереотип – карикатура дійсності»

16.10.11

Якщо ви вмієте малювати і не позбавлені почуття гумору, тоді цей конкурс для вас. Намалюйте гендерний стереотип, який зустрічається в повсякденному житті та отримайте шанс виграти графічний пристрій для малювання!

Святкуємо День європейських мов

03.10.11

29 вересня на базі спортивного комплексу Сумського державного університету ГО «Центр європейський ініціатив» провела розважальний захід, присвячений Європейському дню мов.