Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Переїзна фотовиставка «Все ще повертаючись до Криму…»

29.09.11

27 вересня на базі Сумської муніципальної галереї відбулося відкриття переїзної фотовиставки «Все ще повертаючись до Криму…». Її привезли привезли до Сум школярі ЗОШ № 25 у рамках проекту «Все ще повертаючись до Криму…», організованої Регіональним благодійним фондом «Резонанс» (м. Львів) за фінансової підтримки Фундації «Пам'ять, відповідальність, майбутнє» (Німеччина). Партнером проекту з міста Суми виступила громадська організація «Центр європейських ініціатив». Виставка присвячена дотриманню прав людини, зокрема проблемі національних меншин – кримських татар – в...

SMART: культура народів світу власноруч

28.09.11

Протягом трьох днів 23-25 вересня у санаторії «Ровесник» розпочав свою роботу міжнародний молодіжний табір SMART. Понад 70 школярів із міста Суми та Сумської області (Суми, Конотоп, Охтирка, Лебедин) разом із волонтерами Корпусу Миру та Європейської Волонтерської Служби із США, Польщі та України весело проводили час на тему: “International Crafts”. Організатором заходу виступила СМГО «Центр європейських ініціатив»....

Осінні канікули у Польщі за проектом SMART

05.09.11

Запрошуємо школярів з користю та весело провести осінні канікули, відвідати визначні місця в Республіці Польща, підвищити рівень англійської та польської мов, поспілкуватися з ровесниками та знайти нових друзів з 22 по 30 жовтня 2011 року в рамках міжнародного молодіжного проекту SMART.

Міжнародний молодіжний табір SMART International Crafts в Сумах

04.09.11

Запрошуємо шкільну молодь взяти участь у вересневій сесії табору SMART на тему “International Crafts”. Завдання проекту – підвищення рівня знання іноземних мов і навичок спілкування, розвиток лідерських якостей та розширення кругозору у молоді.

Волонтерство перетнуло кордони

01.09.11

Майже два тижня – 15-27 серпня - представники із шести країн Європи брали участь в молодіжному обміні «EVS – Crossing Borders» за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу.