Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Міжнародний молодіжний обмін в Польщі "Youth from the Kitchen": враження учасників

29.08.12

11-21 липня 2012 року європейська молодь частувалася національними стравами Молдови, Греції, України, Латвії, Грузії та Польщі в мальовничому містечку Насутув, що біля Любліну (Польща). Організатори проекту – Фундація «Новий Став», партнери з України – Центр європейських ініціатив.

Центр європейських ініціатив змінює адресу

16.08.12

Шановні друзі, раді повідомити, що офіс Центр європейських ініціатив переїхав. Тепер ви можете знайти нас за адресою: вул. Набережна р. Стрілки, 22, 40000 Суми (Універмаг "Міолан", 4-й поверх).

Учасники для міжнародного молодіжного обміну «Кордони перед нами – кордони всередині нас»

15.08.12

Центр європейських ініціатив оголошує набір учасників з України для міжнародного обміну «Кордони перед нами – кордони всередині нас», який відбудеться 6-16 вересня 2012 року у м. Суми. В обміні візьме участь молодь з 6 країн: Німеччини, Польщі, України, Румунії, Вірменії та Грузії. Молодіжна зустріч стане можливою за вдяки програми Європейського Союзу «Молодь в дії», у рамках акції 3.1 «Молодь у світі»....

Міжнародне «місце злочину»

08.08.12

18-29 липня 2012 року українська молодь взяла участь у міжнародному молодіжному обміні в молодіжному центрі Хіршлюх. Ця подія вже стала традиційною. Вже п’ятий рік постіль молодь з Польщі, Німеччини та Україні зустрічаються разом, щоб на два тижні зануритись в мистецтво та творчу атмосферу.