Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Хочемо робити проекти на міжнародному рівні

21.12.12

20 грудня 2012 року на базі Сумської загальноосвітньої школи № 12 відбувся практичний семінар для євроклубів м. Суми «Роль міжнародних проектів у роботі євроклубів навчальних закладів міста як приклад неформальної освіти».

Міжнародний обмін «Європа після кінця світу»: шукаємо учасників з України

19.12.12

Чи ти віриш в те, що кінець світу настане в 2012 році? Якщо ні, то подавай заявку на участь в міжнародному молодіжному обміні «Європа після кінця світу» метою якого є обговорити вірогідні причини апокаліпсису, а також дізнатись про те, як ми можемо цьому запобігти. Креативна молодь з 6 країн: України, Польщі, Румунії, Грузії, Азербайджану та Норвегії зберуться з 15 по 24 січня в м.Суми для того, щоб спільно знайти відповіді на глобальні...

Повага дією проти булінгу у школах Сумщини

19.12.12

18 грудня 2012 року СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Корпусом Миру США провели тренінг для вчителів міста Суми та Сумської області спрямований на подолання булінгу та насильства у школах.

Справжні ельфи Санта Клауса

11.12.12

Кожен знає з малку, що раз у рік відбуваються дива, коли ми всі чекаємо з радістю на бородатого Миколая. Незалежно від віку та країни ми хочемо вірити, що диву станеться. Інша річ, коли ти сам допомагаєш цьому диву статися для маленьких діток. 6 грудня 2012 року молодь з України, Польщі та Німеччини організувала справжнє казкове свято Миколая для маленьких дітлахів. Свято відвідали 120 діток у віці від 0 до 10 років з декількох сіл поблизу...