Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Центр європейських ініціатив щиро запрошує в словенський мовний клуб

23.03.12

Словенський мовний клуб - це безкоштовний курс словенської мови для початківців, що проходить кожний червер о 17:45 на базі відділу іноземних мов Сумської обласної наукової бібліотеки (вул. Героїв Сталінграду 10, 2-й поверх).

Англомовний табір Camp Excite в Путивлі

16.03.12

25 березня в Путивлі буде проходити черговий Camp Excite на тему «Англомовні країни світу». Запрошуємо шкільну молодь взяти участь!

Волонтерство у країнах Європейського Союзу

15.03.12

Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» пропонує можливість активній та вмотивованій молоді долучитися до проектів Європейської волонтерської служби програми «Молодь в дії» Європейської Комісії.

Вакансії для волонтерів ЄВС в Польщі

15.03.12

Організація STRIM Association починає набір волонтерів на проекти Європейської волонтерської служби на період з 2012 по 2013 рік. Організація чукає ініціативних, активних та вмотивованих молодих людей, які бажають провести 9 місяців у Кракові (з 1 жовтня 2012 року по 30 червня 2013 року).

Реєстрація на SMART «Здоровий спосіб життя та екологічна освіта»: думай про своє майбутнє вже сьогодні!

15.03.12

Черговий табір SMART, що відбудеться поблизу м. Суми 21-22 квітня, запрошує шкільну молодь реєструватися. Цього разу ми розглянемо такі важливі для кожного теми як здоровий спосіб життя та екологія.

Представники СМГО «Центр європейських ініціатив» – у числі перспективних людей Сумщини

10.03.12

За версією газети «ВС Панорама-Медіа» голова правління СМГО «Центр європейських ініціатив» Анна Ковбасюк увійшла у «ТОП-50 людей та їх корисних справ», а проектний менеджер і тренер громадської організації Юлія Єлфімова (Сакунова) потрапила у «Зелену десятку 2011».

Сумщина проводжала майбутніх Бекхемів та Блохіних

05.03.12

2 березня у Сумському державному університеті пройшли проводи юних футболістів-аматорів на Перший міжнародний молодіжний проект «TriM». Це так звана альтернатива чемпіонату «Євро-2012» для молоді, у рамках якої команди з України, Польщі та Німеччини зустрінуться у дружніх матчах із вуличного футболу.

Конкурс знавців Європи: оголошення про початок першого туру

05.03.12

Сумська громадська організація «Центр європейських ініціатив» у рамках проекту «Центр європейської інформації в місті Суми» з нагоди святкування Дня Європи-2012 оголошує про початок Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області.

Інформація про Європейський молодіжний фонд тепер доступна українською

03.03.12

Метою Європейського молодіжного фонду є сприяння співпраці між молодими людьми в Європі шляхом забезпечення фінансової допомоги тим європейським молодіжним заходам, які служать підтримці миру, розумінню та співпраці в дусі поваги до основних цінностей Ради Європи, таких як права людини, демократія, толерантність та солідарність....

Конкурс дослідницьких проектів серед молоді «Європейські обличчя Сумщини – Спортивні Досягнення»

02.03.12

Цього року Україна активно готується до Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Чотири міста України безпосередньо прийматимуть чемпіонат – Львів, Київ, Харків та Донецьк. Ця подія – бездоганна можливість показати всій Європі та світу, що Україна – це європейська країна, яка має великий спортивний потенціал.

Відображено 1 з 10 (всього: 11)

1

2

наступні >