Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Міжнародний тренінговий курс в Чехії “Laboratory: Technology of Involvement”

31.05.13

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у тренінговому курсі під назвою «Лаборатрія: технологія залучення», в рамках якого молодіжні лідери з 8 країн будуть вивчати методи залучення, мотивації та активізації молоді. Тренінг відбудеться з 20 по 27 липня в Нечорах, Чехія.

Визначено найкращих знавців та дослідників Європи серед євроклубівців Сумщини

17.05.13

15 травня 2013 року в м. Суми відбувся фінал обласного інтелектуального Конкурсу знавців Європи, а також підведення підсумків Конкурсу дослідницьких проектів «Європейське обличчя Сумщини». Організатори конкурсів – СМГО «Центр європейських ініціатив». Партнером виступив Сумський державний університет.

Онлайн зустріч «Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями»

17.05.13

15 травня на базі бібліотеки-філії № 17 Сумської міської ЦБС пройшла веб-зустіч на тему «Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями». Зустріч було організовано СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Мережею центрів європейської інформації та МФ «Відродження». Експертом виступав Сергій Чумак з Полтавського осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». На зустріч було запрошено шестеро відвідувачів бібліотеки – людей з особливими...

Запрошуємо на святкування Дня Європи в Сумах

13.05.13

З 15 по 5 червня 2013 у м. Суми відбудеться ряд різноманітних загальноміських заходів, присвячених святкуванню Дня Європи. Організаторами свята виступають СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Сумською ОДА, Сумською міською радою, Мережею євроклубів Сумщини за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Ради Європи та Міжнародного фонду «Відродження». День Європи в Сумах проходитиме в рамках загальноукраїнської кампанії, що проводиться Мережею центрів європейської інформації...