Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

SMART запрошує школярів: весняні канікули в Грузії

27.02.14

Проект SMART розширює свою географію та пропонує молоді відвідати нову країну, що вражає своєю гостинністю та незабутнім кавказьким колоритом. В програмі: екскурсії (Кобулеті, Озургеті, Кутаїсі, Боржомі, Батумі), зустрічі з місцевими євроклубами, спілкування з ровесниками, а також багато цікавих сюрпризів.

Коріння мистецтва

21.02.14

3-11 лютого 2014 року у м. Суми відбувся міжнародний молодіжний обмін «Чарівні руки, що діляться мистецтвом». Проект відбувся за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу.

«Волонтерство заради змін»: допоможемо дітям разом

20.02.14

У лютому «Центр європейських ініціатив» розпочав волонтерський проект «Волонтерство заради змін». Його головна мета – просування активного громадянства серед української та європейської молоді, промоція сімейних цінностей, розуміння міжкультурних відмінностей та розвиток толерантності серед молодих людей. Протягом двох місяців 7 волонтерів з європейських країн – Франції, Італії та Польщі - працюватимуть у команді з місцевими волонтерами, і разом вони розгорнуть благодійну кампанію зі збору коштів для комунального закладу Сумської обласної ради Косівщинська спеціалізована загальноосвітня...

Волонтерство в ЄС: пропозиції на 2014-2015 роки

05.02.14

Центр європейських ініціатив пропонує молоді віком від 18 до 30 років можливість взяти участь у довготривалих волонтерських проектах у рамках Європейської волонтерської служби програми ЄС «Молодь в дії».