Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Міжнародний тренінг "Maximizing Volunteering" в Молдові: відгуки учасниць з Сум

26.09.14

Впродовж дев’яти днів з 5 по 13 квітня 27 молодіжних лідерів та соціальних працівників з Арменії, Естонії, Італії, Грузії, Греції, Латвії, Молдови, Польщі, Португалії, Румунії, Іспанії та Україні проходили тренінговий курс в Молдові (м. Костешті) під назвою "Maximizing Volunteering". Усе було організовано за ініціативи організації ADVIT "Europe without Borders"....

Тренінговий курс “DECODE” в Кракові: вирішення конфліктів через діалог

24.09.14

СМГО «Центр європейських ініціатив» запрошує представників громадських організацій та ініціативних груп, що працюють з молоддю, взяти участь у тренінговому курсі “DECODE: Decoding Conflicts Through Dialogue”. В рамках проекту представники 11 країн Європи та Кавказу протягом 8 днів вивчатимуть методи міжкультурної комунікації, що сприяють запобіганню конфліктам. Захід відбудеться у Кракові з 28 листопада по 6 грудня 2014...

SMART Winter in Poland: сімейні зимові канікули в Польщі

23.09.14

Центр європейських ініціатив запрошує школярів та їхні родини надзвичайно цікаво провести зимові канікули разом з міжнародним проектом SMART в Польші. В програмі поїздки - відпочинок в горах та зимові види спорту, екскурсії (Закопане, Краків), святкування Різдва тощо.

Розфарбуємо місто Суми разом!

12.09.14

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує конкурс на кращий ескіз для розфарбовування міських сходинок. Ми хочемо, щоб наше місто було яскравим, а молодь – творчою та готовою до сміливих вчинків! Якщо ти готовий створювати кращий світ навколо себе, приєднуйся до ініціативи «Сходинки до Європи».

Madam from Amsterdam

11.09.14

Her bike was seen everywhere in the city, her look was familiar to many students and schoolchildren, and her events were always well-attended. The EVS volunteer Jara Snippe from the Netherlands was part of the Center for European Initiatives team from February to March this year. The project "Learning for Europe" supported by Youth in Action Programme aimed at introducing European values, culture and traditions to young Ukrainian generation. Jara spent in Sumy only 7 months but made a huge difference for the local youth. Here's what she says about her project.

Збираємо на ізраїльський бандаж та засіб для зупинки крові Celox для бійців АТО

10.09.14

Наша організація «Центр європейських ініціатив» через своїх партнерів, друзів та колишніх волонтерів має можливість організувати доставку з-за кордону медичних засобів (бинт компресійний термінової допомоги / бандаж Ізраїльський та засіб для зупинки крові Celox) для бійців АТО.

Згідно статистики, більшість військових вмирає саме від втрати крові на полі бою, а дані засоби здатні допомогти солдатам у критичній ситуації самостійно надати собі першу допомогу. Проте, на жаль, ці кровоспинні засоби не включені до стандартного набору українського солдата, а їх поставка в Україну офіційно не...