Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Тренінг з громадського лідерства «Академія громадянина» в Польщі для активної молоді з Сум та Сумської області

29.05.15

Центр європейських ініціатив оголошує набір учасників тренінгового курсу «Академія громадянина» для молоді – 20 активістів та волонтерів громадських організацій з міста Суми та Сумської області. Проект відбудеться з 19 по 27 липня біля м. Люблін (Польща).

Англомовний табір на березі Чорного моря SMART Koblevo-2015

20.05.15

Запрошуємо молодь віком від 9 до 17 років незабутньо провести літні канікули разом зі SMARTом. З 7 по 18 липня 2015 року на вас чекає цікавий та корисний відпочинок на березі Чорного моря у Коблеві.

«Жива бібіліотека: історії, що об’єднують»

17.05.15

16 травня у рамках святкування Дня Європи у місті Суми 2015 відбулась «Жива бібліотека: історії, що об'єднують - OPEN AIR». Незважаючи на зовсім таки не травневу погоду, захід був теплим та атмосферним.

У Вінниці молодь з 4 регіонів України дебатувала про спільні цінності, які здатні об’єднати країну

02.05.15

27-28 квітня 2015р. під час проведення Днів Америки у Вінниці в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва відбувся міжобласний дебатний турнір, під час якого шкільна і студентська молодь змагалася у мистецтві аргументації зі своїми ровесниками на тему спільних цінностей та єдиної України. Участь у дебатах взяли студенти та старшокласники з м. Вінниця, Львів, Суми та Полтава, які вже пройшли тренінг з дебатної майстерності та стали переможцями регіональних...