Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Крок до діалогу в полікультурному світі

28.11.15

Нещодавно, 7 - 14 листопада, у в мальовничому місті Таллін (Естонія) в рамках програми Європейського Союзу "Erasmus+" відбувся тренінговий курс "STEP IN: Step into the Dialogue", котрий об’єднав молодіжних лідерів та представників молодіжних організацій з 11 країн (України, Іспанії, Норвегії, Польщі, Грузії, Чеської Республіки, Німеччини, Угорщини, Вірменії, Республіки Білорусь та Естонії). Організацією-партнером з України виступила СМГО «Центр європейських...

Конфлікти очима молоді через мистецтво фотографії

26.11.15

25 листопада у Науковій бібліотеці Української академії банківської справи відбулося відкриття фотовиставки у рамках міжнародного проекту "Eyes of cultures". Відвідувачам було представлено 35 світлин зроблених молодими фотографами із України, Росії, Грузії, Туреччини, Вірменії, Азербайджану.

Оголошується набір учасників для симуляційної гри «Волонтери Марсвілю: бути чи не бути ...»

25.11.15

Ми запрошуємо жителів Сум та Сумської області взяти участь в спеціально створеній грі для волонтерів, що працюють з вимушено переміщеними особами та жертвами бойових дій.

Запрошуємо Вас та членів євроклубів на міжнародну фотовиставку!

20.11.15

25 листопада 2015 року о 16:00 відбудеться відкриття міжнародної фотовиставки у рамках міжнародного проекту "Eyes of Cultures". Відвідувачам буде запропоновано 30 світлин, зроблених фотографами із України, Грузії, Вірменії, Туреччини, Росії та Азербайджану у регіонах, що постраждали від конфліктів.

Новорічний табір SMART для школярів: реєстрацію учасників розпочато

03.11.15

Запрошуємо шкільну молодь відсвяткувати Новий Рік разом! SMART - це, як завжди, нові та страрі друзі, море позитивних емоцій та вражень, розширення кругозору та можливість підвищити власний рівень знання англійської мови. SMART New Year відбудеться 25-27 грудня поблизу м. Суми.

Міжнародний тренінг «Практичне вирішення конфліктів»

02.11.15

15-23 жовтня 2015 року у м. Суми відбувся міжнародний тренінг «Практичне вирішення конфліктів», присвячений мирним шляхам вирішення конфліктів. Учасниками тренінгу стали молодіжні лідери та активісти зі Швеції, Данії, Грузії, Молдови, Білорусі, Чехії, Іспанії та України.