Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

17.05.10 16:30

Міжнародний тренінг «Вирішення конфліктів шляхом побудови міжкультурного діалогу»

 

Запрошуємо молодіжних лідерів та представників ГО взяти участь у міжнародному тренінгу «Вирішення конфліктів шляхом побудови міжкультурного діалогу», який відбудеться 8-15 червня 2010 року у м. Суми, Україна. Проект реалізується за підтримки Європейського Молодіжного Фонду Ради Європи та програми «Молодь у дії» Європейського Союзу.

Основною метою проекту є підвищення поінформованості молодіжних лідерів з питань управління та вирішення конфліктів за допомогою міжкультурного діалогу; запобігання міжкультурних конфліктів, заснованих на стереотипах шляхом створення атмосфери взаєморозуміння та співробітництва між молодіжними лідерами з різних культур.

Завдання тренінгового курсу:

- підвищити рівень обізнаності учасників про різні рівні виникнення конфліктів;

- підвищити рівень обізнаності учасників щодо умов, в яких виникають міжкультурні конфлікти;

- розглянути методи вирішення конфліктів;

- обговорити питання конфліктів у сфері прав людини;

- розробити нові ініціативи разом з молоддю та для молоді, спрямовані на вирішення конфліктів.

Під час тренінгового курсу будуть використанні неформальні методи освіти, інтерактивні вправи, дискусії, творчі майстерні з креативного вирішення конфліктів.

Участь у тренінгу візьме молодь з 10 європейських країн: України, Великої Британії, Грузії, Чехії, Польщі, Росії, Словаччини, Латвії, Вірменії, Молдови. Запрошуємо молодь з України подавати заявки!

Хто може брати участь: молодіжні лідери та молодіжні працівники віком 18-30 років, які мають досвід роботи з молоддю та можливість застосувати отримані знання в сфері неформальної освіти.

Дата проведення: 8-15 червня 2010 року.

Місце проведення: м. Суми, Україна.

Робоча мова: англійська.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання.

За рахунок учасників: учасники самостійно сплачують вартість проїзду до міста Суми та назад.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 25 травня 2010 року включно заповніть он-лайн анкету. Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Організатори: СМГО «Центр європейських ініціатив» (www.eu.sumy.ua).

За детальною інформацією звертайтесь: (542) 79-86-68 або info@eu.sumy.ua.