Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

04.06.12 11:12

День Європи в Охтирці: враження євроклубу ССШ №29

 

1 червня 2012 року представники евроклубу « ЄвроStar» КУ Сумської спеціалізованої школи № 29 були гостинно запрошені долучитися до святкування Дня Європи в Охтирської гімназії, яке проходило під гаслом «Єднаймося заради дітей!».

Свято розпочалося урочистим парадом «європейських сімей» на Європейській площі гімназії та великим танцювальним «мандансом». Разом з євроклубівцями м. Охтирки та волонтером ЦЕІ з Франції ми створювали європейське полотнище дружби «З’єднаємо руки заради дітей», брали участь у роботі інформаційних наметів, у євролотереї. Організатори частували гостей різними європейськими стравами. Ми дуже були вражені парадом «маленьких мам», дефіле «високої європейської моди» та артистичним шоу «Хвилина родинної слави». З насолодою ми відвідали виставку домашніх тварин «В Європу – з другом». В кінці свята відбулося веселкове коло із запуском голубів.

День Європи відбувся завдяки наполегливій роботі директора Охтирської гімназії Шейко Наталії Віталіївни та координатора євроклубу «ЄвроStella», вчителя англійської мови, Відмінника Освіти і просто чудової жінки Мироняк Оксани Василівни.

День Європи в м. Охтирка – це було свято дитинства та утвердження високих європейських цінностей: людської гідності, поваги до особистості дитини, верховенства права, свободи та демократії. Цього дня ми повернулися в дитинство, позбавилися сором’язливості та сміливо долучилися до всього, що пропонувала програма. Ми без сумніву набралися життєвих сил від щирих дитячих посмішок, дзвінкого сміху та шквалу позитивних емоцій.

З повагою,
координатор євроклубу «ЄвроStar» КУ ССШ № 29
Олена Золотавіна