Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

05.10.12 15:41

Дискусійний клуб «Лідерство та європейське громадянство» для школярів

 

Якщо ти бажаєш розвинути свій лідерський потенціал, навчитися брати активну участь у житті громади, дізнатися більше про Європу та підвищити рівень англійської мови, завітай у Дискусійний клуб «Лідерство та європейське громадянство» для школярів. Заняття в клубі будуть проводитись щотижня волонтеркою Центру європейських ініціатив з Норвегії Алетте Дибесланд Ліе в Сумській обласній бібліотеці.

Заняття будуть проводитись в інтерактивній формі, де кожен зможе проявити себе та навчитись висловлювати власну думку. Учасники дізнаються та обговорять, що означає бути європейським громадянином та що таке європейські цінності. Робоча мова – англійська, а отже від учасників вимагається володіти навичками спілкування цією мовою, які вони зможуть розвинути, беручи участь у зустрічах клубу.

Вимоги до учасників:

  • учні 8-11 класів;
  • здатність спілкуватися англійською мовою;
  • зацікавленість в темі та готовність брати активну участь.

Зустрічі будуть проводитись щопонеділка з 15:30 до 17:00 в Сумській обласній науковій бібліотеці ім.Крупської (3-й поверх, приміщення «Бібліоміст»).

Перша зустріч – 8 жовтня 2012 року.

З усіх додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою: alettelie@gmail.com.