Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

28.04.09 09:24

Еко освіта в сумських школах

 

У рамках реалізації проекту «Еко Суми» 27 квітня 2009 року у ССШ №25 відбувся екологічний тренінг, проведений вчителем біології ССШ №25 Мєщаніновою Світланою Вікторовною та тренером СМГО «Центр європейських ініціатив». У тренінгу прийняло участь 16 учнів 9-10 класів.

У ході тренінгу діти визначили екологічні проблеми актуальні для нашого регіону та можливі шляхи їх вирішення, написали рекомендації до представників місцевої влади, а також розіграли симуляційну гру. Виконуючи ролі представників ЖКХ, ЗМІ, робітників дитячого будинку та активних громадян мікрорайону, діти розв’язували  проблему озеленення нашого міста.

Тематика гри була пов’язана з тематикою проекту «Паросток майбутнього», спрямованого на озеленення території дитячого будинку. Даний проект реалізується учнями ССШ №25 разом з Мещаніноваю Світланою Вікторівною у рамках проекту «Еко Суми».