Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

10.04.09 07:21

EUROPA NOSTRA чекає на вас

 

До участі у Всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції запрошуються старшокласники та вчителі. Змагання має на меті підвищити рівень обізнаності українців про відносини між Україною та Європейським Союзом, зокрема про програми фінансової та технічної допомоги, а також про можливості, що відкриваються для української молоді завдяки цим програмам.

Всеукраїнське змагання складається з двох етапів. Перший етап розпочався в березні 2009 року. Учасникам необхідно зареєструватися та виконати он-лайн тест з 20 по 26 травня. Другий етап відбудеться восени 2009 року в Києві. Команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу у кожній з областей запрошуватимуться до другого етапу змагання. Головною нагородою для переможців є «Європейські канікули» - можливість відвідати одну з країн-членів ЄС та ознайомитись з інституціями та організаціями ЄС.

У змаганні можуть брати участь школярі 8-10-х класів у віці від 14 до 17 років. Команди учасників повинні складатись з трьох школярів та одного вчителя з однієї школи. Кількість команд від однієї школи/класу не обмежена. Для участі необхідно зареєструватись на www.europanostra.info та у зазначений день виконати он-лайн тест. Переможці у кожній області будуть визначені за допомогою комп’ютерної програми. Наразі триває реєстрація команд. Після здійснення реєстрації ви отримаєте доступ до тренувального тесту, який допоможе вам ознайомитись з питаннями та роботою системи.

Для підготовки до змагання ви можете використовувати інформаційні ресурси, розміщені на www.europanostra.info у розділах  «корисні посилання» та «бібліотека».

Також вам допоможуть у підготовці наступні ресурси:

Сайт Делегації Європейської Комісії в Україні: http://www.delukr.ec.europa.eu
Портал Європейський простір: http://eu.prostir.ua
Центри Європейської інформації: http://www.eu.prostir.ua/in/39896.html

Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Детальна інформація про змагання розміщена на сайті www.europanostra.info, за додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, в Донецький молодіжний дебатний центр за тел. (062) 385-98-39 або електронною поштою debate@cent.dn.ua .

Положення про Всеукраїнське змагання з європейської інтеграції серед старшокласників загальноосвітніх шкіл «EUROPA NOSTRA»