Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

18.07.14 14:32

Форум Мережі центрів європейської інформації України: оголошення про набір учасників

 

Запрошуємо представників Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій взяти участь у цьогорічному Форуму Мережі ЦЄІУ, який відбудеться 5-8 серпня 2014 року в Києві (етно-комплекс «Українське село»). В програмі Форуму – оцінка виконання стратегії Мережі, визначення контексту подальшої діяльності, налагодження співпраці з новими партнерами та розробка мережевих проектів. Прийом заявок на участь у Форумі здійснюється до 23 липня включно.

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 16 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції. Основними принципами діяльності Мережі ЦЄІУ є добровільність, відкритість, колегіальність та рівноправність її членів. Місія Мережі центрів європейської інформації України – сформувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях.

Події, що відбуваються останнім часом в Україні, змушують переглянути попередню діяльність Мережі центрів європейської інформації України відповідно до актуальних соціально-політичних викликів. Крім того, останній Форум Мережі ЦЄІУ відбувся два роки тому у 2012 році, а отже, виникла необхідність актуалізувати ситуацію, що склалась всередині Мережі.

Форум відбудеться за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Організатори Форуму – СМГО «Центр європейських ініціатив».

Планується, що участь у Форумі візьмуть по 1-2 представники від ЦЄІ-членів Мережі, що подадуть заявки на участь у Форумі, а також представники партнерських організацій, які мають досвід співпраці з Мережею або окремими регіональними ЦЄІ.

Кожен ЦЄІ або партнерська організація можуть номінувати 1-2 осіб на участь у Форумі. Відбір учасників Форуму буде відбуватись на конкурсній основі членами Ради Мережі ЦЄІ. Обов'язковою вимогою до всіх учасників є їхня безпосередня активна участь у діяльності ЦЄІ (організація заходів, координація роботи, консультативна допомога) на постійній основі. Просимо з усією відповідальністю поставитися до відбору кандидатів, адже кожен учасник Форуму має стати причетним до прийняття рішень стосовно вибору стратегічних напрямків розвитку Мережі та способів їх практичного втілення.

Дати проведення: 5 по 8 серпня 2014 року (заїзд учасників – 5 серпня до обіду; від’їзд – 8 серпня після обіду).

Місце проведення: Етнографічний комплекс «Українське село» (поблизу м. Київ).

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду до м. Києва та назад (за умови наявності оригіналів квитків).

Як подати заявку: ЦЄІ або партнерські організації, що бажають взяти участь у Форумі, мають заповнити анкету (заповнюється одна анкета від ЦЄІ або організації, в якій вказуються дані про одного або двох кандидатів, в залежності від того, скільки осіб ви делегуєте). Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу info@eu.sumy.ua до 23 липня 2014 року включно.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.