Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

02.11.09 16:01

Інтернет-міст між євроклубами Сум та Кременчука

Автор: Анна Яременко, Євроклуб №1, м. Суми

28 жовтня була проведена он-лайн конференція між євроклубами міста Суми та міста Кременчук, яка відбувалася за підтримки Центру європейських ініціатив.

Ця конференція мала на меті обговорення, знайомство та співпрацю між євроклубами. Такий спосіб є дуже ефективним, адже ми не завжди маємо змогу відвідувати один одного та спілкуватися, а за допомогою мережі Інтернет ми вже вдруге поспіль влаштовуємо такі конференції.

Основною темою нашої розмови були розповіді про євроклуби,  їхню співпрацю з іноземними волонтерами та можливість спільних проектів найближчим часом.

«Інтернет-зустріч була надзвичайно корисною для євроклубівців Кременчука. Учасники змогли оцінити і порівняти свою діяльність, її ефективність, виявити спільні напрямки розвитку, оцінити свої сили і можливості. Надзвичайно корисним було спілкування з EVS-волонтером. Необхідність спілкуватися англійською виявила практичну значимість занять з іноземної мови. Ще більше дізнатися один про одного та ініціювати спільні проекти сподіваємося вже під час наступних зустрічей та подібних телемостів» (Олег Овчаренко, координатор Євроклубу в місті Кременчуг).

Всі учасники цієї он-лайн зустрічі були дуже раді такому заходу, отримали багато вражень. Ми плануємо і у подальшому влаштовувати такі конференції та дебати на різноманітні тематики, які були б цікавими для обговорення.

Запрошуємо євроклуби з різних міст до співпраці у проведенні он-лайн конференцій, або реалізації інших проектів.