Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

21.05.12 14:38

Єврофутквест в Сумах: спорт та інтелект перемагають тільки разом

 

Команди євроклубів міста Суми 20 травня змагались у інтелектуально-спортивній грі «Єврофутквест». Проведення цієї гри на другий день після святкування Дня Європи стало традиційним Сумах. Організатором гри виступили Мережа євроклубів Сумщини та СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Сумського державного університету та Предаставництва ЄС в Україні.

Цього року у змаганнях взяли участь 12 команд євроклубівців. Протягом трьох годин команди мали продемонструвати свою кмітливість, обізнаність з питань ЄС, а також вміння орієнтуватись на місцевості.

Готували запитання та план проведення гри минулорічні переможці Єврофутквесту – євроклуб «Гармонія» ССШ №25 та євроклуб «Глобус» ССШ №9. Переможцями гри стали: І місце – команда євроклубу Our Universal Club ССШ №7; ІІ місце – команда євроклубу №1 ССШ №1; ІІІ місце – команда євроклубу Eurokids – Golden Youth ССШ №2.

Вітаємо переможців та бажаємо їм наснаги та креативності у підготовці гри Єврофутквест у наступному році!