Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

25.02.08 12:39

Євроклуб об’єднав ініціативну молодь

 

У місті Суми створено євроклуб на базі Сумського національного аграрного університету. Ініціатори першої зустрічі групи — викладач кафедри економтеорії Сухоставець Андрій Іванович та аспірантки кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Замора Оксана та Хворост Тетяна, розповіли молодим ентузіастам про євроклуби, їх цілі та загальні напрямки діяльності.

20 лютого 2008 року відбулася перша зустріч ініціативної молоді Сумського Національного Аграрного Університету по створенню на базі цього вузу євроклубу. Прийшло більше десятка студентів старших курсів, які зацікавилися можливостями, які відкриє перед ними діяльність такого неформального утворення.

Ініціатори цієї зустрічі — викладач кафедри економ теорії Сухоставець Андрій Іванович та аспірантки кафедри менеджменту ЗЕД та євро інтеграції Замора Оксана та Хворост Тетяна, розповіли молодим ентузіастам про євроклуби, їх цілі та загальні напрямки діяльності. Особливу увагу викликали питання проектної діяльності та можливості участі в міжнародних проектах, молодіжних обмінах тощо. Також студентам було цікаво дізнатися про міжнародних донорів, процедури написання проектів та отримання грантів та, особливо, про свої можливості в цій сфері.

Вирішено було зустрічатися кожного тижня. Наступне засідання було присвячено організаційним питанням функціонування євроклубу як офіційного об'єднання і тепер євроклубівці ламають голову над влучним девізом для свого клубу!

28 лютого 2008 року, о 14.15 в приміщенні економкорпусу СНАУ відбудеться офіційне засідання євроклубу «***» (назву ще не придумали), на яке запрошуються всі, кому це питання не байдуже!

Автор: Замора Оксана