Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

10.11.11 18:06

Євроклубівці міста відвідали Сумську міську раду

Автор: Інна Битюк

У рамках Тижня толерантності представники євроклубів сумських шкіл № 7, 9, 11, 17, 22, 25 та 27 відвідали Сумську міську раду. Вони дізналися про діяльність органів місцевого самоврядування, оглянули колекцію сувенірів від закордонних делегацій, які прибувають в місто Суми, а також уявляли себе майбутніми депутатами та державними діячами під час фотосесії. Організатором візиту євроклубівців виступила СМГО «Центр європейських ініціатив».

Під час оглядової екскурсії школярам розповіли про місцеве самоврядування, його структуру, роль та функції у житті суспільства. Зокрема, євроклубівці побували у приймальні міського голови, поцікавилися, якими справами опікується мер, а також оглянули зал засідань, в якому приймаються важливі для сумської громади рішення.

Не меншу увагу у них викликала сесійна зала, у кріслах якої представники євроклубів уявляли депутатами Сумської міської ради. Також вони відвідали відділ державної реєстрації виборців, юридичний відділ та інші. Особливу зацікавленість у школярів викликала експозиція сувенірної продукції, привезеної делегатами із різних міст та країн.

У результаті візиту школярі не лише дізналися, як працює орган місцевого самоврядування, а й забажали долучитися до вирішення проблем сумчан – працювати в Сумській міській раді.