Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

15.12.08 14:19

Європейський рік креативності та інновацій почався!

 

Європейська комісія запустила інтернет-сайт та інформаційну кампанію щодо Європейського року креативності та інновацій.

Сайт доступний за адресою: create2009.europa.eu

На сторінці розміщена інформація про Європейський рік креативності та інновацій (ЄРКІ), "Послів Року", інформація для преси та офіційні документи. Усіх відвідувачів сторінки вітає Жозе Баррозу, Президент Єврокомісії, який розповідає про важливість цієї ініціативи. Незабаром, на сайті буде доступна інформація про проекти, що відбуваються в рамках ЄРКІ в країнах-членах ЄС.

Остаточний підпис під документом, що офіційно запроваджує ініціативу проведення в 2009 році ЄРКІ, повинен поставити Президент Європарламенту Ганс-Герт Петтерінг 13 грудня ц.р. За інформацією Єврокомісії, Представник головуючої в Раді ЄС Франції підписався під цим документом ще 21 листопада.

Українська асоціація європейських студій, що реалізує проект за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні, темою якого є креативність та інновації, подала заяву на приєднання до мережі партнерів ЄРКІ.