Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

24.03.10 12:57

Конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію»

 

Запрошуємо представників центрів європейської інформації та організацій, які активно працюють з молодіжною аудиторією, обмінятися напрацюваннями та поділитися досвідом проведення інноваційних інформаційних заходів з питань європейської інтеграції.

Конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію», що відбудеться 9-10 квітня 2010 року в місті Суми, є підсумковим заходом за проектом, який реалізується ГО «Центр європейських ініціатив» під егідою Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

В програмі конференції:

  • презентація ініціатив учасників тренінгу «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію», що відбувся в січні 2010 року;
  • обмін успішними практиками, презентація нових форм роботи;
  • зустріч з експертами з даної тематики;
  • участь в тематичних майстернях;
  • обговорення та вироблення рекомендацій щодо стандартів роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію.

До участі в конференції запрошуємо:

  • представників мережі центрів європейської інформації;
  • представників громадських організацій, чия діяльність безпосередньо пов’язана з інформуванням молоді про європейську інтеграцію;
  • представників інших організацій та навчальних закладів, які мають успішний досвід, дотичний до теми конференції, та хотіли б ним поділитися.

Участь у конференції, включаючи проживання і харчування є безоплатною. Організатори також компенсують дорожні витрати учасникам за наявності оригіналів проїзних документів.

Для того, щоб взяти участь, будь ласка, заповніть аплікаційну форму і надішліть її до 1 квітня на електронну адресу info@eu.sumy.ua. Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі. Запрошені учасники будуть повідомлені про участь у конференції не пізніше 3 квітня 2010 року.