Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

22.02.11 15:43

Координатори євроклубів Сумщини підвищили свої знання з європейській інтеграції

Автор: Інна Битюк

Протягом двох днів 17-18 лютого 2011 року координатори євроклубів Сумщини взяли участь у тренінгу «Школа європейської інтеграції». Учасники із Сумського, Конотопського, Недригайлівського, Охтирського районів та м. Суми поглиблювали свої знання у сфері європейської інтеграції. Організатором заходу виступала ГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки МФ «Відродження».

У ході тренінгу розглядалися питання діяльності Європейського Союзу, а також різноманітні методи неформальної освіти. Це дозволило координаторам підвищити обізнаність у європейській тематиці та набути досвід, як цікаво та доступно доносити інформацію про Європейський Союз для молоді.

Щоб розібратися за якими принципами працює Європейський Союз, учасники дізнавалися про засади європейської інтеграції, історію Європейського Союзу, розглядали діяльність інституцій ЄС. Важливими у тренінгу були майстерні з європейських цінностей, де координатори усвідомили їх важливість для розвитку українського суспільства.

По завершенню учасники висловлювали щирі слова вдячності організаторам, пропонували зробити подібні тренінги традиційними та обіцяли втілювати у повсякденному житті набуті знання та навички.