Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

01.07.10 17:54

Літній мовний табір у Коблево

Автор: Інна Битюк

У червні 2010 року близько 70 євроклубівців із міста Суми та області взяли участь у десятиденному літньому мовному таборі у Коблево. Проект під назвою «Leadership and creatives» організувала СМГО «Центр європейських ініціатив».

На базі відпочинку Зоріле діти проходили майстер-класи, тренерами яких були волонтери з Франції, Німеччини та Чехії. Діти обирли майстер-клас у залежності від тематики, яка їх цікавить, – «Створи свій хіт», «Лідер демократичного суспільства» та «Створення власного оригінального коміксу».

У доволі цікавій формі проходили ігри на узбережжі Чорного моря. Незабутні враження у дітей викликало завдання побудувати місто з піска. Учасники були розділені на три команди, кожна з яких робила свою державу: тоталітарну, демократичну чи анархічну. Окрім цього щодня молодь розважали різноманітними інтелектуальними та спортивними завданнями, влаштовували тематичні дискотеки. Причому спілкування між учасниками в основному відбувалося англійською мовою.

По завершенню проекту всі учасники отримали сертифікат про участь у літньому мовному таборі, а також повернулися додому з найприємнішими враженнями та повні сил для подальшої креативної роботи.