Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

06.01.11 17:35

Міжнаціональне святкування Нового року

Автор: Інна Битюк

Протягом тижня з 27 грудня 2010 року по 3 січня 2011 року представники ГО «Центр європейських ініціатив» взяли участь у міжнародному проекті «У руках у новорічної мрії». Учасники з України, Польщі та Німеччини ділилися один з одним національними традиціями святкуванння Новорічних свят.

Українці показали партнерам проекту, як у нас святкують Святий вечір перед Різдвом, нагодувавши колег кутею та заспівавши їм колядки. Також хлопці поділилися досвідом засівання на Старий Новий рік. Вражені багатими традиціями українців німці та поляки звернулися до інших свят. Наприклад, поляки продемонстрували особливості польського весілля. Німці ж взагалі поринули в історію і нагадали представникам інших країн усіх канцлерів Німеччини і влаштували перегляд німецьких мультфільмів.

Окрім цього учасники проекту взяли участь у ролевій грі LARP, яка додала особливого колориту в неординарне святкування міжнаціонального Нового року.