Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

11.05.12 14:51

Міжнародний молодіжний обмін в Польщі “Youth from the Kitchen”

 

Запрошуємо молодь з України взяти участь у міжнародному обміні “Youth from the Kitchen”, який відбудеться 11-21 липня 2012 року в мальовничому містечку Насутув, що біля Любліну (Польща). Проект реалізується за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Протягом десяти днів молодь з шести країн обмінюватиметься рецептами, куштуватиме національні блюда та дізнаватиметься про кулінарні особливості кожної з країн. Крім того, цей проект – це ще одна можливість зустрітися молоді з різних європейських країн, яка сприятиме руйнуванню стереотипів та налагодженню міжкультурного діалогу.

Під час молодіжного обміну будуть використані неформальні методи освіти, інтерактивні вправи, а також передбачені дискусії, обговорення, майстер-класи, міжнародне та міжкультурне спілкування, національні вечори та екскурсії.

Участь у міжнародному молодіжному обміні візьме молодь з шести країн Європи: Молдови, Греції, України, Латвії, Грузії та Польщі. Запрошуємо молодь з України подавати заявки!

Хто може брати участь: активні молоді люди віком 18-22 років, які добре володіють англійською мовою. Обов’язковим є наявність чинного закордонного паспорту.

Дата проведення: 11-21 липня 2012 року.

Місце проведення: м. Насутув, біля Любліну, Польща. Робоча мова: англійська.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, витрати, пов’язані з оформленням візи, страхування, реєстраційний внесок – 25 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 20 травня 2012 року включно заповніть анкету.Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Партнери з України: СМГО «Центр європейських ініціатив».

За детальною інформацією звертайтесь: (0542) 79-86-68 або info@eu.sumy.ua.