Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

26.09.12 11:22

Молодь навчалась поважати різноманітність із проектом SMART

 

Дводенний англомовний табір SMART Diversity & Culture, що проходив в Сумах 22-23 вересня, зібрав шкільну молодь з усієї області. Цього разу учасники дізнались про традиції різних народів, особливості міжкультурного спілкування, а також обговорили необхідність толерантного поводження.

Заняття в таборі проводились англійською мовою волонтерами Корпусу Миру та Європейської волонтерської служби. Організатором проекту виступила Сумська громадська організація «Центр європейських ініціатив».

Програма табору виявилась надзвичайно насиченою та різноманітною. Перший день розпочався з інтеграційних ігор та квесту, які допомогли учасникам познайомитись між собою та налаштуватись на командну роботу. Далі протягом двох днів учасники брали участь у навчальних заняттях з наступних тематик: перші враження та упередження, міжкультурне спілкування та діалог, небезпечність стереотипів та їх подолання. Творчі майстерні навчали виготовленню національних сувенірів з різних країн: листівок зі Словенії, норвезьких візерунків та, навіть, єгипетських папірусів. Вечірня програма стала сюрпризом для учасників, адже вони отримали унікальну можливість навчитись національним іграм з різних країн.

На завершення, учасники обмінялися враженнями, отримали сертифікати та зробили спільне фото. Всі виразили побажання чимнайшвидше зустрітися у новому проекті SMART!