Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

24.10.12 10:26

Молодіжні лідери тепер знають, як організувати міжнародний обмін: результати тренінгу в Польщі

 

Тренінг для мультиплікаторів міжнародних молодіжних обмінів проходив вже третій рік поспіль. Цього разу захід відбувався 14-20 жовтня 2012 року, як завжди, у молодіжному центрі Мотич Лещний, що біля м. Люблін, Польща. Учасниками тренінгу стала активна молодь – представники громадських організацій з України, Польщі та Німеччини.

У рамках тренінгу учасники отримали знання та навички з написання та координації міжнародних молодіжних обмінів.

Теми, висвітлені в програмі проекту: побудова команди, побудова довіри під час молодіжного обміну; вступ до групової роботи та динаміка групи; проектно-орієнтована робота у міжнародному молодіжному обміні; розробка програми молодіжного міжнародного обміну; вирішення конфліктів у міжнародних групах; методи пошуку партнерів, правила комунікації з партнерами та логістичні питання; міжкультурна комунікація; мовна анімація та робота з перекладачем на міжнародному молодіжному обміні; театральна та циркова педагогіка у роботі з міжнародними молодіжними групами; LARP, як метод роботи на міжнародному молодіжному обміні; місце евалюації у проектному циклі; розробка власних проектів міжнародних молодіжних обмінів; пошук фінансування та правила складання бюджету.

Тренінг проводився міжнародною командою тренерів: Анджей Смик (Польща), Клаус Вайдітчка (Німеччина) та Юлія Єлфімова (Україна).

Тренінг відбувався за фінансової підтримки Польсько-німецького молодіжного офісу.

Партнери проекту:

  • Фундація «Щасливе дитинство», м. Люблін (Польща;
  • СМГО «Центр європейських ініціатив», м. Суми (Україна);
  • Асоціація молодіжної допомоги та соціальної роботи, м. Фюрстенвальде (Німеччина).

Відгуки учасників тренінгу:

«Дякую організаторам за чудовий, важливий тренінг, який в майбутньому допоможе нам успішніше організувати власні проекти. Дякую учасникам за теплу атмосферу та почуття, ніби вдома. Все трапляється по причині, і цей тренінг точно мав позитивну причину, а такі ж наслідки не змусять себе чекати», – Анатолій Слободенюк, м. Луцьк.

«Мені дуже сподобалась програма тренінгів для мультиплікаторів молодіжних проектів у м. Люблін. Я отримала для себе цікаву та корисну інформацію. Тепер я можу спробувати свої сили не лише для написання проектів на рівні України, а й на міжнародному рівні. Навчання було насиченим, як теорією так і практикою. Після відвідування таких заходів я відчуваю у собі сили зробити щось більше і краще. Тренінг надав мені "свіжої" мотиваціїдо роботи над власними проектами», – Лідія Кожевнікова, м. Луцьк.

«Хочу подякувати усім за чудовий тиждень. Організаторам за інтерактивні лекції й купу!!! інформації, яку ви вмістили в ці декілька днів. Хотілося б, щоб трейнінг тривав ще б так зо дні три))) Дякую учасникам за незабутню атмосферу, натхнення й божевільні жарти. Вдячна долі за такий дарунок. Хочу побажати усім натхнення для подальших звершень...й до зустрічі в Мотичі!!!», – Ірина Мельник, м. Львів.